Dobrze, że jesteś!

Jesteśmy ludźmi, którzy od wielu lat przyglądają się zjawisku homeopatii, jego wpływowi na życie i relacje. Skutki leczenia przeżyliśmy na własnej skórze. Doświadczyliśmy również uwolnienia od homeopatii, co dało nam zapał do tego, by dzielić się tym tematem z innymi.
Ta strona jest żywa!

Czekamy również na Twoje opinie:

  • jeżeli stosujesz homeopatię - jak to przeżywasz?
  • zrezygnowałeś i możesz podzielić się z nami swoim doświadczeniem?

Napisz! 

O tym nikt nie mówi

Drogi czytelniku, ponieważ trafiłeś na tę stronę, zakładamy, że jesteś osobą, której wiara i stan duchowy nie są obojętne. Wychodzimy z tego stanowiska, że jeśli mocno ucierpieliśmy z powodu pewnych nieświadomych decyzji, jedyne, co możemy teraz robić, to podzielić się tym – by uchronić innych. Możemy też umocnić Cię w nadziei, że Bóg jest mocniejszy niż wszelkie więzy okultyzmu i nawet przez tak trudne ścieżki doprowadzi Cię do uzdrowienia, jeśli tylko zawołasz do Niego z całego serca. Posługuje się też ludźmi. Naszym zadaniem jest także pomóc Tobie w kontakcie z właściwymi, kompetentnymi osobami.

Zanim zajrzysz na inne podstrony chcemy podzielić się tym, co do czego już jesteśmy pewni.
Musisz wiedziec, że:

Homeopatia NIE jest metodą w 100% bezpieczną!

Homeopatia nie ma nic wspólnego ze zdrowymi metodami, z leczeniem ziołami!

Nauka nie wie co w homeopatii działa.

Lekarz nie ma prawa posługiwać się metodami uznanymi przez naukę za bezwartościowe lub takimi, których nie można zweryfikować naukowo.

Największymi OFIARAMI homeopatii są DZIECI.
U nich skutki są najpoważniejsze, choć często odroczone w czasie.

Stosujących homeopatię pociąga jej natychmiastowe działanie, bez widocznych skutków ubocznych. Po jakimś czasie intensywnego stosowania nasilenie chorób jest jednak o wiele większe, a nowe dolegliwości pojawiają się coraz częściej. Wszystko da się „wyleczyć" kolejnymi potencjami specyfików.

Poprawie zdrowia fizycznego często towarzyszy kryzys psychiczny oraz zapaść duchowa.

Tajemne działanie homeopatii przenosi się na chorego i poddaje go wpływowi złego ducha. Kiedy taka osoba chce podjąć bardziej radykalną formę życia chrześcijańskiego – napotyka na silne przeszkody.

Wielu egzorcystów ma do czynienia z ludźmi którzy intensywnie korzystali z homeopatii.
Ich diagnoza jest pewna: za tę formę leczenia trzeba płacić szkodami duchowymi, często – zniewoleniem demonicznym. Czytaj tu

Twórca homeopatii – Samuel Hahnemann był okultystą. Sam mówił że wiedzę na temat nowej metody leczenia zdobył na seansach spirytystycznych. Koniecznie przeczytaj jego życiorys. Ze złego drzewa nie może być dobrych owoców.

Teorie i praktyki homeopatów mają ścisły związek z ezoteryzmem. 80% homeopatów deklaruje związek i promowanie praktyk ezoterycznych, co często pociąga za sobą też inne - spirytystyczno-magiczne (np. stosowanie wahadełka, różdżki).

Objawy znikną dziś, ale Twoje życie na dłuższą metę będzie przypominać stopniową agonię.

Czy chcesz wybrać życie? Czy tylko zdrowie??!