Dobrze, że jesteś!

Jesteśmy ludźmi, którzy od wielu lat przyglądają się zjawisku homeopatii, jego wpływowi na życie i relacje. Skutki leczenia przeżyliśmy na własnej skórze. Doświadczyliśmy również uwolnienia od homeopatii, co dało nam zapał do tego, by dzielić się tym tematem z innymi.
Ta strona jest żywa!

Czekamy również na Twoje opinie:

  • jeżeli stosujesz homeopatię - jak to przeżywasz?
  • zrezygnowałeś i możesz podzielić się z nami swoim doświadczeniem?

Napisz! 

Ciekawe artykuły

Polecamy bardzo ciekawy i obszerny artykuł szwajcarskiego lekarza Dr H. J. Bopp, doktora medycyny w Saint Gall w Szwajcarii. Porusza w nim wiele zagadnień z pewnością znanych ludziom zafascynowanym homeopatią. Badając zjawisko homeopatii zdecydowanie łączy ją z ezoteryką i uważa, że jest ona niebezpieczna, ponieważ stosuje substancje obciążone ładunkiem okultystycznym.
http://www.katolik.pl/homeopatia,1916,416,cz.html

SZCZEGÓLNIE POLECAMY! – przejrzyj całość!
"Siła, której nie znamy" - wyczerpująca temat rozmowa na temat tego, co działa w homeopatii, opublikowana w dominikańskim miesięczniku "W Drodze"
Autorzy: Aleksander Posacki SJ, Radosław Broniek OP


Siła której nie znamy (pdf)

Fragmenty:
"Ingerencja w głębokie struktury atomowe, molekularne, energetyczne, informacyjne. Nie wiemy do końca, jakie mogą być tego efekty. Nie znamy skutków ubocznych. Jednak są lekarze, którzy twierdzą, że takie skutki istnieją, że po leczeniu homeopatią ludzie się gorzej czują, że dostają jakiegoś rozstroju, że wpadają w dziwne stany przeżyć wewnętrznych. Jeśli zakładamy, że ingerujemy na poziomie informacyjno–energetycznym, bardzo fundamentalnym, a nie znamy jeszcze zasad funkcjonowania tego poziomu, to powinniśmy poinformować ludzi o tym, że nie jesteśmy tu w pełni kompetentni, a nasze działanie może być również niebezpieczne."

Znana jest praktyka używania mediów czy jasnowidzów przy produkcji leków homeopatycznych. Wiemy to ze świadectw byłych homeopatów. W samej wewnętrznej logice homeopatii nie wydaje się to przypadkowe. W tej logice nie można wykluczyć, że „kod energetyczny” może być przekazywany nie tylko w postaci struktur rozpuszczalnika czy rozpuszczanego elementu, ale również jako kod człowieka, który aktualnie ingeruje w proces produkcji. A może i kod tego, który to wszystko zainicjował, samego Samuela Hahnemanna, który ma w tym swój udział od początku. Tu pojawia się sensowne „naukowo” znaczenie pytania, kim był naprawdę twórca homeopatii. To są teorie związane z tzw. bioinformacją, które są dzisiaj bardzo mocno rozwijane w parapsychologii. Nie można wykluczyć, że na tym poziomie może być jakiś przekaz.

Świadectwo farmaceutki, która stwierdza, że "kryzys naszej służby zdrowia stwarza doskonałe warunki do promowania mody na homeopatię" oraz przekonuje, że homeopatia nie ma nic wspólnego z naukami farmaceutycznymi. 
http://www.milujciesie.org.pl/nr/zagrozenia_duchowe/homeopatia.html
W magazynie "Miłujcie się" oraz książce tego wydawnictwa pt. "Magia, cała prawda" można znaleźć wiele ciekawych informacji o zagrożeniach duchowych. 

„Czy homeopatia jest rzeczywiście bezpieczna?” Okultystyczne konotacje paramedycznych teorii Hahnemanna - bardzo dobry artykuł znawcy zagrożeń duchowych i demonologa - ks. Prof. Aleksandra Posackiego SJ

http://www.aleksanderposacki.pl/pl/artykuly/czy-homeopatia-jest-rzeczywiscie-bezpieczna

Homeopatia – uwikłanie w magię!
http://www.aleksanderposacki.pl/pl/artykuly/ks-aleksander-posacki-sj-o-homeopatii

Robert Wyrostkiewicz rozmawia na temat homeopatii z Ojcem Jacques Verlinde:
http://www.katolik.pl/homeopatia---okultyzm--sugestia-czy-medycyna-,721,416,cz.html

Ks. dr hab. Andrzej Kowalczyk, egzorcysta, pisząc dla gazety " Służba Zdrowia" ostrzega, że homeopatia jest jedną z form okultyzmu.
http://www.sluzbazdrowia.com.pl/artykul.php?numer_wydania=3772&art=1