Dobrze, że jesteś!

Jesteśmy ludźmi, którzy od wielu lat przyglądają się zjawisku homeopatii, jego wpływowi na życie i relacje. Skutki leczenia przeżyliśmy na własnej skórze. Doświadczyliśmy również uwolnienia od homeopatii, co dało nam zapał do tego, by dzielić się tym tematem z innymi.
Ta strona jest żywa!

Czekamy również na Twoje opinie:

  • jeżeli stosujesz homeopatię - jak to przeżywasz?
  • zrezygnowałeś i możesz podzielić się z nami swoim doświadczeniem?

Napisz! 

Co warto wiedzieć o homeopatii:
  • Jesteś jej zwolennikiem i nie przekonują Cię argumenty o "magicznych" sztuczkach i podważaniu jej zasadności przez medycynę?
  • Odczuwasz w swoim życiu lęk o zdrowie i bezradność?
  • Znalazłeś w homeopatii lek na wiele chorób? Fascynuje Cię brak środków ubocznych? 
Prosimy Cię z całego serca - przeczytaj tę stronę!

Wyrwana z homeopatii

Pierwszy raz o homeopatii usłyszałam pod koniec lat 80 tych. Wraz z mężem studiowaliśmy w Poznaniu, gdzie byli dosyć znani homeopaci oraz prężnie działające Towarzystwo Homeopatyczne, zrzeszające kilku dobrych lekarzy. A ponieważ mój mąż cierpiał z powodu alergii spróbowaliśmy jednorazowo skorzystać z tego typu leczenia.

Byliśmy młodym, szczęśliwym i kochającym się małżeństwem. Kilka lat wcześniej przeżyliśmy głębokie nawrócenie. Wydawało się nam, że jesteśmy blisko Boga, że rzeczywistość duchowa jest dla nas ważna, że na Nim pragniemy budować nasze wspólne życie. Formowaliśmy się w duszpasterstwie akademickim, poznaliśmy Odnowę w Duchu Świętym, żyliśmy Bogiem na co dzień przeżywając intensywnie relację z Nim. Był to czas radości i wzrostu duchowego.

Więcej...


Był to lek na każdą chorobę

Przez pierwszy rok życia nie było miesiąca, aby nasza córka nie była chora. Zaczęliśmy szukać naturalnych kuracji, ponieważ jej organizm był już bardzo osłabiony przez liczne antybiotyki. W ten sposób dotarliśmy do lekarzy homeopatów.

Gdy jedna choroba została „wyleczona", za chwilę pojawiała się kolejna. Nie przyglądaliśmy się liczbie dotykających nas schorzeń, a jedynie cieszyliśmy się faktem, że leczymy się naturalnymi środkami! Nie mieliśmy pojęcia, jakie niesie to skutki dla naszego życia, otoczenia i całej rodziny.


Więcej...